Güncel

Uğur Özçelik Şarkısı Yolda Hızla Geliyor

Uğur Özçelik Şarkısı Yolda Hızla Geliyor

Yanar adlı şarkı Uğur Özçelik’in ilk parçası değildir. Yani kendisi müzik piyasası içinde ilk defa yer almıyor. Özellikle müzik konusundaki eğitimleriyle dikkatleri üzerine çeken isim. Yanar parçasının diğerlerinden farklı şekilde karşımıza çıkması da beklentiler arasında. Yakışıklı şarkısı 1990 doğumlu. Lise eğitiminin hemen sonrasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitim almaya başlamıştır. Türk müziği bölümünde eğitim alması dikkat çeken bir detaydır. Aynı zamanda ünlü isimlerin back vokalliğini üstlenmektedir. Sahnelerin tozunu çoktan yutan ve yabancısı olmadığı bu piyasada yer aldı. Temel sahne sanatları eğitimleri, ses eğitimleri, doğaçlama gibi piyasa için önemli olan adımları çoktan atmış. Farklı farklı single çalışmalarının olmasından dolayı yeni çıkacak Yanar şarkısı için başarı kaçınılmaz. Bu şarkıyla başarıları daha da belirgin hale gelecek. Dillerden düşmeyecek şarkının mart ayının sonu gibi çıkacağı ve herkesin dilinde olacağı bekleniyor.

Yanar Şimdiden Genç Kızlardan Büyük İlgi Görüyor.

Uğur Özçelik, eğitimleri ve sanatçı kimliğiyle toplum içinde yer edinmiş olan sanatçılar arasında yer alıyor. Genç sanatçı yaptığı içi sevdiğini ve başarı için çalışmalarını hep sürdüreceğini de ifade ediyor. Özellikle sevenlerini hayal kırıklığına uğratmamak kendisi için önemli detaylardan bir tanesi. Bunların yanı sıra yakışıklı sanatçı hayranlarıyla ilgili ve onları önemsiyor. Sosyal medya ya da farklı alanlardan sorulan sorulara özenle, bıkmadan ve doğru adımlarda cevapladığı aşikâr. Sorulan sorulardan ve cevaplardan yola çıkarsak;

Müzik piyasasına girdiğinden bu yana hayal ettiğinden daha iyi ve başarılı sonuçlara ulaştığını görebiliriz. Kendisi Yanar şarkısının beklentileri karşılayacak düzeyde olduğunu, piyasanın önemli şarkılarında bir tanesi olacağını ifade etmektedir. Mart ayının sonunda ilk defa dinleyeceğim şarkı için sevenleri tabi sabırsız. Özellikle sosyal medya kullanımını aktif yapan sanatçı, oradan da sevenlerinin sorularına cevap vermektedir. Yanar şarkısının ilk dinleyeni siz olmak isterseniz sosyal medya hesabını hemen takibe alabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/ugurozcelikofficial/
https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy
https://music.youtube.com/channel/UC…ml1wA9PrwEQqPw
https://music.apple.com/tr/artist/u%…266664655?l=tr
https://deezer.page.link/C5wS3NQnHXF1Yxd8A
https://tiktok.com/@ugurozcelikofficial
https://twitter.com/ugrozcelk

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu