Sponsorlu Bağlantılar

Mutluluk Çubuğu Zevk Verir Mi

Mutluluk Çubuğu Zevk Verir Mi

 

Cinsel yaşam detayları çok fazla konuşulmayan en başlıca konulardandır. İnsanların halan çok mahrem bulmaları ve konuşmaya kapalı olmaları söz konusu. Aslında pek konuşulamasa da hayatımızın en büyük gerçeklerinden biridir. Karnımızı doyurmak, para kazanmak ya da sağlık gibidir. Hatta sağlığın bir parçasıdır. Hem fiziksel hem de ruhsal sağlığı tetikleyen konu başlıklarından biri cinsellik.

 

Sadece vücudumuzdaki bozuklukları da tetiklemiyor. İnsan ilişkilerimize de yön veriyor cinsellik. Mutlu ve sağlıklı cinsel hayat geçiren insanlar güne çok daha enerjik başlıyorlar. Ancak tam tersi yaşanması durumunda keyifsiz ve gergin hissedebiliyoruz.

 

İnsanlar çok fazla konuşmasa da cinsellik hayatımızın büyük bir gerçeği. Ama bazen bu gerçeklik sağlıklı ilerlemeyebilir. Cinsel rahatsızlıklarımızla ilgili tıbbi destek almamız gerekir. Sayısız birçok neden ile erkekler ereksiyon sorunu yaşayabilir. Yanlış beslenme, stresli yaşam, kilolu olma ya da genetik bozukluklar gibi. İşte bu noktada sorun uzun süreli devam ediyorsa çözüm sağlanmalıdır.

 

Mutluluk çubuğu adını duyanlarınız olmuştur. Eğer siz de kendiniz için böyle bir operasyon düşünüyorsanız mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

 

Mutluluk Çubuğu Yapay Zevk mi Veriyor?

 

Bu sorunun cevabı birkaç bileşene göre değişir. Bunların olumlu olarak bir arada olması sonucu kesinlikle zevk verir. İnsan vücudunun kendi ısı mekanizması var. İsteklerimiz, zevklerimiz bu doğal ısı içinde zevk duygusu verir.

 

İnsanlar bu operasyonu yaptırmadan önce en çok mutluluk çubuğu zevk verir mi diye soruyor. Bu düşünce ile üretilmiş olan protez elbette zevk verir. Ancak siz yine de aşağıdaki bileşenleri gözden geçirin.

 

Operasyonu yapacak olan doktor

 

Operasyon öncesi gerekli tetkiklerin yapılması ve incelenmesi

 

Kişisel penis boyutlarınız göze alınarak işlem yapılması

 

Ameliyat sonrası gerekli bakımı tamamlamanız

 

Mutluluk Çubuğu Geçici Süreli midir?

 

Operasyon ve protezinizle ilgili kullanım detaylarını en iyi doktorunuzdan öğreneceksinizdir. Hatta ilk aşamada mutluluk çubuğu ile ilgili tüm bilgiler için mutlulukcubugu.com adresini ziyaret etmelisiniz.

 

Taktıracağınız bu protez için sınırlı bir süre bulunmamaktadır. Hatta tam tersine süre geçtikçe memnuniyet oranınız daha da artacaktır. Ayrıca proteziniz takılı olsa bile siz doğal yollarla ereksiyon olmaya da devem edebilirsiniz. Bu duruma olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

 

En iyi iyileşme için özellikle ilk altı ay sabırlı olmak gerekir. Vücudun alışma sürecine bağlı olarak memnuniyet dereceniz gitgide artacaktır. Her gün yeni klinik araştırmalar devam etmektedir. Sadece hastalarla değil partnerleri ile de anket yapılmakta. Çoğu hastalar başka seçenekleri olsa dahi tercih etmeyeceklerini belirtecek kadar memnun. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu