Uncategorized

İnstagram Takipçi Satın Al

Facebook, hayatlarımıza giren ilk sosyal medya sitesi oldu. Bunu başka sosyal medya platformları izledi. Bugün farklı yapılarda çok sayıda sosyal medya sitesi var. İnstagram, bunlar arasında öne çıkanlardan biri. Görsel ağırlıklı paylaşımlar yapılabiliyor olmasından dolayı, bu mecra ticari işletmelerin yanı sıra fenomen olmak isteyenlerin de ilgisini çekti. Bu mecrada dikkat çekmek için instagram takipçi satın al hizmeti son derece faydalıdır. TR Medya, profesyonel kadrosuyla, hesabını büyütmek isteyen müşterilerine çözüm sunuyor.

İnstagram Takipçi Güvenilir mi?

İnsanlar, İnstagram hesaplarını büyütmek için takipçi satın alıyorlar. Haklı olarak, güvenlik konusunda bir kaygı yaşayabiliyorlar. Ancak, şu kesinlikle bilinmelidir. İnstagram’da en büyük hesaplardan en küçük hesaplara kadar hemen tüm hesaplar, büyümek için takipçi satın alıyorlar. Bu defalarca test edilmiş ve faydası görülmüş bir yöntemdir. Ayrıca, firma, güvenlik beklentilerini karşılamak adına oldukça hassas davranıyor.

İnstagram Takipçi Paketleri

İnstagram’da profillerin farklı sayıda takipçileri var. Bu sebeple, her hesabın farklı sayıda takipçiye ihtiyacı oluyor. Firma, bu amaçla müşterilerine hazır takipçi paketleriyle hizmet sunuyor.

  • 500 takipçi
  • 1000 takipçi
  • 2500 takipçi
  • 5000 takipçi
  • 6000 takipçi
  • 7000 takipçi
  • 10000 takipçi

Firma tarafından 500 ile 10 bin arasında garantili takipçi satışı yapılıyor. Bu takipçiler, 30 gün boyunca eksilmiyor. Bu sayede, hesap sahibi, paylaşımlarıyla geniş kitlelere ulaşabiliyor.

İnstagram Takipçi Fiyatları

Müşteri, kendi ihtiyacına ve bütçesine uyan takipçi paketini satın alıyor. Küçük bir hesap, büyümek için henüz yeni çalışmaya başladıysa, 500 takipçi satın alıyor ve 30 TL ücret ödüyor. Müşteri, 1000 takipçi için 50 TL ve 2500 takipçi için 120 TL ödüyor. Firmadan 10 bin garantili takipçi satın alan müşteri ise 400 TL ödeme yapıyor.

İnstagram Takipçi Nasıl Alınır?

Firmadan takipçi satın almak isteyen kişi, paketleri inceledikten ve karar verdikten sonra, seçtiği paketin üzerine tıklıyor. Açılan ekrana, kişisel bilgilerini giriyor, ardından İnstagram hesabının linkini ilgili kısma giriyor. Bir sonraki sayfada, ödeme bilgilerini giriyor ve ödeme yapıyor. Firmanın takipçi satın al hizmeti, birkaç dakikada tamamlanan pratik bir hizmettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu