Teknoloji

Haikyuu Diğer Animelere Kıyasla Bir Başka

Dördüncü Shinobi Dünya Savaşı ile gerçek bir yolculuğa çıkacaksınız. Sadece büyük sorular cevaplanmakla kalmıyor, aynı zamanda bir shinobi’nin başarabileceklerinin sınırlarını zorlayan, https://animasyonfilmleri.com/dizi/haikyuu-izle/ sonu gelmez bir dizi doruk noktasına ulaşan savaşlarda efsanevi ninjalar sağa sola çarpışıyor. Ana dövüşler birbiriyle kesişiyor, bu da herhangi birine doğrudan atlamanın iyi bir yolu olmadığı anlamına geliyor. Yapacak hiçbir şeyin olmadığı güzel bir hafta sonu geçirdiysen, şimdiye kadarki en iyi üç dövüşten geçebilirsin.

Madara’nın kalan Kage’lere karşı mücadelesi, gördüğümüz şeyin buzdağının sadece görünen kısmı olduğunu düşündüren saldırı telaşı ile ustaca canlandırılan bir sekanstır. Ama sonra aksiyon, onu desteklemek için sadece B ile bir kaiju smackdown’ında her reenkarne kuyruklu canavarı üstlenen Naruto’ya kayar. Odadaki büyük Biju, dizinin kendisi tarafından unutulmuş hisseden efsanevi yaratıkların her biri için net bir görünüm ve his elde ettiğimizde nihayet ele alınır.

Bu arada, tarihin en güçlü ninjasını yeni diriltmiş ve köleleştirmiş olan Kabuto, Sasuke ve yeni reenkarne olmuş bir Itachi ile yüzleşir. Kabuto, https://animasyonfilmleri.com diğer tüm büyük kötüleri alt etmeye çalışan birçok büyük kötüden biridir ve tanrılığa ulaşmanın eşiğindedir. Çılgın şeyler! Sonuçta, Uchiha zirveye çıkarken, Sasuke’nin kardeşini nasıl gördüğüne ve anladığına daha da derin katmanlar ekler.

Ve son olarak, ayakta kalan herkes Obito ve/veya Madara ile savaşıyor. Ve tam savaşın kazanıldığını düşündüğünüzde, riskleri artırmak için her zaman başka bir ani bükülme ve keskin dönüş vardır. Ve baştan sona ikonik. İnanılmaz sayıda sürekli artan kavgadan sonra ve Hücre 7’nin Kaguya’ya karşı ufacık zaferinin tozunun yatışmasıyla, Naruto ve Sasuke’nin son bir kez çarpışması için geriye kalan tek şey. 10 dövüş lanet olsun, efsanevi rekabetlerinin sonucu 11’dir.

Sasuke dünyayı düzeltmeye ve yeniden şekillendirmeye odaklanırken, Naruto, Sasuke’yi bir kez ve herkes için eve getirmeye karar verir. Dünya çapında yıkıcı teknikler, acımasız çıplak mafsal taijutsu ve bir dizi son saldırıdan sonra bir çıkmaza girerler. Fiziksel dövüş net bir kazanan olmadan bitti, Haikyuu izle Naruto için bu asla güçle kazanılacak bir dövüş değildi. Sözleri sonunda Sasuke’ye ulaşır ve Sasuke’yi eve getirmek için bir dizi uzun görevinde başarılı olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu