Sponsorlu Bağlantılar

Estetik Dolgu İşlemleri

Estetik Dolgu İşlemleri

En çok uygulanan estetik uygulamalar arasında dolgu işlemleri yer alır. Birçok avantajları olan dolgu işlemleri hastanın daha kaliteli bir yaşama sahip olmasını sağlar. Bu nedenle burun dolgusu fiyatları haricinde dolgu işlemleri %100 garantili olarak uygulanır. Dolgu işlemleri sadece burun bölgesinden değil, çene ve dudak bölgesinden de uygulanır. Bu nedenle bireylerin kusursuz bir yüz hattı elde etmesi açısından dolgu işlemlerine ihtiyaç duyulur.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu sadece ince olan alt ve üst dudağın dolgu enjekte edilerek yeniden simetrik bir şekilde kalınlaşmasının sağlanmasıdır. Bu nedenle dudak dolgusu fiyatları bugün daha düşüktür. Çünkü dolgu işlemleri bugün daha da yoğun olarak uygulanır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolguları alt ve üst dudakta hafif düzeyde kesi açılarak bu kesi üzerinden yumuşak dizayna sahip olan dolguların direk olarak dudak içerisine enjekte edilerek yapılır. İşlem son derece ağrısız bir şekilde uygulanır.

Dudak Dolgusu Yöntemleri Nelerdir?

Dudak dolgularında uygulanan yöntemler enjeksiyon uygulamasıdır. Özel bir enjeksiyon makinesine dolgu enjekte edilir. Bu işlem sonrasında dolgu maddesi direk olarak ince olan dudağa titiz bir şekilde enjekte edilir.

Burun Dolgusu Nedir Ve Avantajları Nelerdir?

Burun dolgusu buruna uygulanan tıbbi medikal bir dolgudur. Bu ürün burun organının kusursuz bir şekilde estetik açısından kusursuz olmasını sağlar. Burun dolguların da dudak dolgularında olduğu gibi her yaştan hastalara uygulanır.

Burun Dolgusu Kimlere Ve Neden Uygulanır?

Burun dolguları her yaştan hastalara uygulanabilir. Bu dolgu işlemi daha çok burunda şekil bozukluğu olan hastalara uygulanır. Burunda kavisli durum olması,burunda dengesiz olarak incelikler olması durumunda burun dolguları uygulanır.

Burun Dolgusu Fiyatları

Profesyonel estetik ve plastik merkezi tarafından burun dolguları fiyatları düşük olarak aktarılır. Çünkü özel doktor klinik merkezleri özel hastanelerden farklıdır. Bu klinik merkezleri direk olarak hasta memnuniyeti kapsamında burun dolguları hizmeti sunar. Böylece minimum ödeme yaparak burun dolguları yaptırabilirsiniz.

Çene Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Merak edilen çene dolgusu fiyatları haricinde çene dolguları ise, çenesinde dengesiz olarak incelik durumu olması durumunda uygulanır. Çene dolguları da kaliteli klinik merkezleri üzerinden sorunsuz bir şekilde uygulanır.

Çene Dolgusuna Neden İhtiyaç Duyarız?

Çene dolgularına birçok nedenden dolayı ihtiyaç duyarız. Çene bölgemizde incelik olması durumunda çene dolgularına ihtiyaç duyabiliriz. Çene bölgemiz yüz hattımızda en dikkat çekici alandır. Bu bölümde yer alan küçük kusurlar dahi yakın çevremiz tarafından fark edilir. Bu da doğal olarak bizleri rahatsız edecektir. Bu bağlamda çene bölgemizdeki kusurların kamufle edilmesi açısından çene dolguları yaptırmamız faydalar sunacaktır.

Çene Dolgusu Nasıl Yapılır?

Çene dolguları hijyenik ortamda uygulanır. Bu nedenle hastanın işlem süreci boyunca huzursuzluk duyması söz konusu değildir. Çene altından küçük kesi açılır ve buradan özel enjeksiyon cihazı üzerinden dolgu maddesi çene içerisine enjekte edilir. Bu işlem sonrasında çene kesisi yeniden kapatılarak işlem başarılı bir şekilde tamamlanır. Çene dolgularında olduğu gibi çene dolgusu fiyatları da bugün beklentilerinizi karşılıyor.

Çene Dolgusu Ağrılı Mıdır? İşlem Ne Kadar Sürmektedir?

Çene dolguları ağrılı işlem değildir. Çünkü dolgu işlemleri direk olarak lokal anestezi üzerinden uygulanır. Bu nedenle hastanın huzursuz kalması söz konusu değildir. Çene dolguları işlem süresi ise 2 ila 6 saat sürebiliyor.

Ne Sıklıkla Tekrarlanmalıdır?

Çene dolguları en azından her yıl 1 kez tekrarlanmasında fayda vardır. Çünkü dolgu işlemleri kalıcı değildir. Yani yeniden uygulanması mümkündür.

Çene Dolgusu Fiyatları

Çene dolgusu fiyatları bugün daha uygun olduğundan uzmanlar da çene dolgusu yaptırılmasını tavsiye ediyor. Yurtdışında yaşayanlar da çene dolgusunu ülkemiz üzerinden yaptırıyor. Sizler de çene bölgenizden memnun değilseniz, estetik ve plastik merkezi sitesinden çene dolgusu randevusu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu